drug rx list

KAMPI RAJONAL I RESTAURIMEVE NË BERAT NËNSHKRUHET MARRËVESHJA E BINJAKËZIMIT MIDIS PRIZRENIT & BERATIT GRUPI I KËNGËS QYTETARE BERATASE, KONCERT NË PRIZREN AMBASADORI I TURQISË NË SHQIPËRI VIZITON BERATIN PROJEKT MBI ZHVILLIMIN E INTEGRUAR URBAN DHE TURISTIK FËMIJËT E KOPSHTEVE FESTOJNË 1 QERSHORIN NATA FINALE E FESTIVALIT TË KËNGËS PËR FËMIJË  TAKIMI II I KËSHILLIT PËR ZHVILLIMIN EKONOMIK VENDOR ZHVILLOHET EDICIONI i 6 – të I GJYSMËMARATONËS SË BERATIT SHPALLEN FITUESIT E OLIMPIADËS XXIII TË MATEMATIKËS DEKOROHEN NGA PRESIDENTI META SPORTISTËT E SPIKATUR NDËR VITE  NË DITËN E TURIZMIT, PROMOVOHET KATALOGU I 2-TË I ARTIZANATIT MBLEDHJE E KËSHILLIT BASHKIAK MIRUSH KABASHI NË BERAT ME “ZOTI IBRAHIM DHE LULET E KURANIT”  PËRUROHET SHKOLLA E MESME STAROVË   “DY PASHALLARËT E BERATIT” PROMOVOHET NË BIBLIOTEKËN E QYTETIT NORMALIZIM I SITUATËS NË RRUGËT KRYESORE TË QYTETIT PËRFAQËSUES TË BASHKISË BERAT, VIZITË NË LLOVECH, BULLGARI MILIKA JAHO, “QYTETAR NDERI” E BERATIT PREZANTIM I PLANIT VENDOR PËR MBROJTJEN E FËMIJËVE, 2018-2021

KAMPI RAJONAL I RESTAURIMEVE NË BERAT

KAMPI RAJONAL I RESTAURIMEVE NË BERAT Ditën e djeshme, Kryetari i Bashkisë, z. Petrit Sinaj dhe një pjesë e stafit…

NËNSHKRUHET MARRËVESHJA E BINJAKËZIMIT MIDIS PRIZRENIT & BERATIT

NËNSHKRUHET MARRËVESHJA E BINJAKËZIMIT MIDIS PRIZRENIT & BERATIT Me rastin e 140 – vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, me…

GRUPI I KËNGËS QYTETARE BERATASE, KONCERT NË PRIZREN

GRUPI I KËNGËS QYTETARE BERATASE, KONCERT NË PRIZREN Me rastin e 140 – vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit dhe…

AMBASADORI I TURQISË NË SHQIPËRI VIZITON BERATIN

AMBASADORI I TURQISË NË SHQIPËRI VIZITON BERATIN Kryetari i Bashkisë, z. Petrit Sinaj, priti sot në një vizitë zyrtare ambasadorin…

PROJEKT MBI ZHVILLIMIN E INTEGRUAR URBAN DHE TURISTIK

PROJEKT MBI ZHVILLIMIN E INTEGRUAR URBAN DHE TURISTIK Gjatë një takimi me përfaqësues të Bankës Botërore dhe Fondit Shqiptar të…

FËMIJËT E KOPSHTEVE FESTOJNË 1 QERSHORIN

  Në kuadër të 1 Qershorit, Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, Drejtoria Arsimore pranë Bashkisë Berat në bashkëpunim me kopshtet e…

NATA FINALE E FESTIVALIT TË KËNGËS PËR FËMIJË

NATA FINALE E FESTIVALIT TË KËNGËS PËR FËMIJË Për tri net me radhë në sallën e shfaqjeve të Qendrës Kulturore…

 TAKIMI II I KËSHILLIT PËR ZHVILLIMIN EKONOMIK VENDOR

Në sallën e mbledhjeve të Bashkisë u zhvillua sot takimi II i Këshillit për Zhvillimin Ekonomik Vendor. Ky takim u…

ZHVILLOHET EDICIONI i 6 – të I GJYSMËMARATONËS SË BERATIT

 Bashkia Berat, nën kujdesin e veçantë të Kryetarit të Bashkisë, z. Petrit Sinaj, në bashkëpunim me Qendrën Kulturore “Margarita Tutulani”…

SHPALLEN FITUESIT E OLIMPIADËS XXIII TË MATEMATIKËS

 Bashkia Berat, QKF Berat dhe Qendra Kulturore “Margarita Tutulani” organizuan sot në mjediset e Qendrës Kulturore një koncert festiv, i…

DEKOROHEN NGA PRESIDENTI META SPORTISTËT E SPIKATUR NDËR VITE

Në sallën e konferencave të Bashkisë Berat u zhvillua sot ceremonia e ndarjes së dekoratave për figurat më të spikatura…

 NË DITËN E TURIZMIT, PROMOVOHET KATALOGU I 2-TË I ARTIZANATIT

Në Ditën e Turizmit, në mjediset e hostel “Maya”, Goricë, u promovua sot Katalogu i 2-të i Artizanatit i krijuar…

MBLEDHJE E KËSHILLIT BASHKIAK

sot u zhvillua mbledhja e Këshillit Bashkiak me këtë rend dite: 1. Relacion dhe Projektvendim: Dhënia e kompensimit të energjisë…

MIRUSH KABASHI NË BERAT ME “ZOTI IBRAHIM DHE LULET E KURANIT”

 “Zoti Ibrahim dhe Lulet e Kuranit” është titulli i monodramës së shfaqur sot në mbrëmje në skenën e Qendrës Kulturore…

 PËRUROHET SHKOLLA E MESME STAROVË 

Sot paradite Kryetari i Bashkisë, z. Petrit Sinaj dhe përfaqësues të tjerë të Bashkisë morën pjesë në ceremoninë e përurimit…

 “DY PASHALLARËT E BERATIT” PROMOVOHET NË BIBLIOTEKËN E QYTETIT

Në sallën e konferencave të bibliotekës publike “Vexhi Buharaja” u promovua sot libri me dokumente historike “Dy pashallarët e Beratit”…

NORMALIZIM I SITUATËS NË RRUGËT KRYESORE TË QYTETIT

Reshjet e rëna me intensitet të lartë krijuan dje përmbytje jo vetëm në aksin kryesor të rrugës, por edhe në…

PËRFAQËSUES TË BASHKISË BERAT, VIZITË NË LLOVECH, BULLGARI

Në kuadër të bashkëpunimit dhe intensifikimit të marrëdhënieve ndërmjet dy bashkive binjake (Berat – Llovech), një delegacion i Bashkisë së…

MILIKA JAHO, “QYTETAR NDERI” E BERATIT

Në sallën e konferencave të Bashkisë Berat u zhvillua sot ceremonia e dhënies së titullit “QYTETAR NDERI” znj. Milika Jaho….

PREZANTIM I PLANIT VENDOR PËR MBROJTJEN E FËMIJËVE, 2018-2021

 Bashkia Berat dhe Shoqata Kombëtare e Punonjësve Socialë, prezantuan sot në sallën e konferencave të Bashkisë “Planin Vendor të Mbrojtjes…

Investime

 TAKIMI II I KËSHILLIT PËR ZHVILLIMIN EKONOMIK VENDOR

 TAKIMI II I KËSHILLIT PËR ZHVILLIMIN EKONOMIK VENDOR

May 22, 2018 | Comments Off

Në sallën e mbledhjeve të Bashkisë u zhvillua sot takimi II i Këshillit për Zhvillimin Ekonomik Vendor. Ky takim u...

Turizmi

 NË DITËN E TURIZMIT, PROMOVOHET KATALOGU I 2-TË I ARTIZANATIT

 NË DITËN E TURIZMIT, PROMOVOHET KATALOGU I 2-TË I ARTIZANATIT

May 19, 2018 | Comments Off

Në Ditën e Turizmit, në mjediset e hostel “Maya”, Goricë, u promovua sot Katalogu i 2-të i Artizanatit i krijuar...

Aktivitete

KAMPI RAJONAL I RESTAURIMEVE NË BERAT

KAMPI RAJONAL I RESTAURIMEVE NË BERAT

Jun 12, 2018 | Comments Off

KAMPI RAJONAL I RESTAURIMEVE NË BERAT Ditën e djeshme, Kryetari i Bashkisë, z. Petrit Sinaj dhe një pjesë e stafit...

Kryetari Petrit Sinaj

Projekte me Partnerë të Huaj

Transaksione thesari

Pëlqej në Facebook

June 2018
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930