Home / Tag Archives: tomori

Tag Archives: tomori

Ndeshja Tomori – Naftetari

Sot ne stadiumin e qytetit tone, ekipi i TOMORIT rimerr kreun e kampionatit. Nje mega fitore ndaj miqve te Kucoves me rezultatin e thelle 4-0, nxjerr ne pah seriozitetin e Kryetarit te Bashkise ,i cili mbajti premtimin “Do t’i rikthej dinjitetin TOMORIT”, punen dhe perkushtimin e Bashkise qe e ka …

Read More »

Tomori Kampion ne Ping Pong per te Rritur

Tomori u konfirmua ne Shkoder Kampion Kombetar ne ekipor, duke u ndeshur ne finale me Studentin, e cila u fitua ne menyre te merituar nga djemte e Beratit 2500 vjecar. ILIR SHABANAJ, DORJAN TAPIA, ANDI KOLA DHE RONALDO TROKA tashme jane te pathyeshem ne Shqiperi. Nje tjeter KUPE E DYTE …

Read More »