Home / Tag Archives: trajneri

Tag Archives: trajneri

Prezantimi i trajnerit te Fk Tomori

Diten e djeshme Kryetari i Bashkise njekohesisht President e Klubit te Futbollit Tomori z. Petrit Sinaj, bashke me stafin drejtues te ekipit, prezantuan trajnerin Gentian Stojku qe do te marre drejtimin e ekipit. Ne fjalen e tij z.Sinaj falenderoj trajnerin para ardhes per punen dhe perkushtimin e tij ne kete …

Read More »