Home / Tag Archives: jazz

Tag Archives: jazz

“Dita Boterore e Jazz-it”

Diten e djeshme Bashkia Berat ,Qendra Kulturore “Margarita Tutulani ” zhvilloi ne Pedonalen e qytetit aktivitetin “Dita Boterore e Jazz-it”. Idea dhe programi :Altin Metohu Ne violine :Isuf Haznedari Vokali :Ajet Caushi Kengetare:Kerol Xhamo Aktivitete te tjera na presin me hapjen e sezonit turistik ne date 18/05/2016. Ju mirepresim!

Read More »