Home / Aktivitete / “Dita Boterore e Jazz-it”

“Dita Boterore e Jazz-it”

Diten e djeshme Bashkia Berat ,Qendra Kulturore “Margarita Tutulani ” zhvilloi ne Pedonalen e qytetit aktivitetin “Dita Boterore e Jazz-it”.
Idea dhe programi :Altin Metohu
Ne violine :Isuf Haznedari
Vokali :Ajet Caushi
Kengetare:Kerol Xhamo
Aktivitete te tjera na presin me hapjen e sezonit turistik ne date 18/05/2016.
Ju mirepresim!