Home / Tag Archives: filmirus

Tag Archives: filmirus

Java e filmit rus

Sot ne Qendren Kulturore “Margarita Tutulani” ne bashkepunim me Shoqaten e Miqesise Shqiperi -Rusi drejtuar nga profesor Miltjadh Bode u zhvillua hapja e eventit “Java e filmit Rus”.Nga sot dhe ne vazhdim per kater dite rresht ne ora 11.00 do shfaqen filmat e zgjedhur artistike me titra ne gjuhen shqipe: …

Read More »