Home / Tag Archives: beratieurope

Tag Archives: beratieurope

Berati,i dyti mes 30 qyteteve me te bukur te Europes

Berati renditet ne vendin e dyte,mes 30 qyteteve me te bukur te Europes,shkruan prestigjiozja britanike Telegraph.Ky klasifikim eshte bere nga agjensite japoneze,te cilat duan te promovojne turizmin ne vendet e vogla te Europes. Agjensite japoneze te turizmit kane listuar 30 qytetet me te bukura ne Europe,dhe vendi i dyte i …

Read More »