Home / Tag Archives: kampion

Tag Archives: kampion

Ceremonia e dhenies se titullit kampion per ekipin e futbollit Tomori

Dje ne ambientet e stadiumit “Qemal Stafa”u zhvillua finalja e shumepritur per Kupen e Shqiperise, kategoria e dyte ndermjet ekipit te Shenkollit dhe F.K. Tomorit,ku pas nje loje te forte edhe nje tereni te veshtire ekipi yne tregoi edhe nje here se eshte kampion.Perkushtimi dhe puna e pa lodhur sollen …

Read More »