Home / Tag Archives: festaemiqesise2

Tag Archives: festaemiqesise2

Festa e Miqesise

Qyteti i Beratit me një atmosferë super festive J.Turtle Band, Devis Xherahu dhe Vaskë Curri, mbrëmjen e djeshme Live në skenë tek “Festa e Miqësisë”! Fundjava vijon me muzikë, argëtim dhe Euro 2016 në ‘’Festën e Miqësisë’’.

Read More »