Home / Tag Archives: euro2016

Tag Archives: euro2016

Ne mbeshtetje te ekipit kombetar

Bashkia Berat , Qëndra Kulturore “Margarita Tutulani” organizuan sot ne shetitoren e qytetit aktivitetin “Në mbështetje të ekipit kombëtar” në kuadrin e hapjes së kampionatit europian të futbollit. Kuq e zi sot dhe në vazhdim në këtë event historik për futbollin shqiptar.Forca ,ne jemi ju !

Read More »