Home / Aktivitete / Ekspozita ” Lear 16 ”

Ekspozita ” Lear 16 ”

U cel sot ne Galerine e Arteve “Edward Lear” edicioni i XX i ekspozites kolektive “Lear 16” ku morren pjese artiste nga qytete te ndryshme te vendit dhe nga Kosova.