Home / Sporti / Ndeshja Tomori – Orikumi

Ndeshja Tomori – Orikumi

Diten e diel,ora 17:00 ne stadiumin Tomori te qytetit tone,u zhvillua ndeshja e radhes me miqte e ardhur nga Orikumi e cila perfundoi me rezultatin e paster 3-0. Nje ndeshje e lehte, nje fitore e merituar dhe nje hap i rendesishem drejt titullit kampion,ku na ngelet dhe ndeshja e fundit ne transferte ndaj Gramozit te Ersekes dhe te festojme te gjithe sebashku
#TitullinKAMPION