Home / Aktivitete / Aktiviteti ne Kopshtin “Uznove”

Aktiviteti ne Kopshtin “Uznove”

Me rastin e Festave te Fundvitit,Kryetari i Bashkise Berat z.Petrit Sinaj morri pjese ne festen e organizuar nga Kopshti “Uznove”.Kryetari uroi te gjithe femijet per Vitin e Ri 2016,dhe u shperndau atyre dhurata.