Home / Aktivitete / Aktiviteti me femijet e kopshteve

Aktiviteti me femijet e kopshteve

Diten e djeshme ne ambientet e Qendres Kulturore ‘ Margarita Tutulani ‘, Drejtoria e Arsimit me mbeshtetjen e Bashkise Berat zhvilloi nje aktivitet festiv me femijet e kopshteve me rastin e Krishtlindjeve dhe Vitit te Ri.Fale talentit te femijeve perjetuam caste te kendshme me atmosferen qe percolli cdo buzeqeshje e tyre.