drug rx list

Investime

Projekte IPA ne Kalane Berat

Projekte IPA ne Kalane Berat

Aug 5, 2014 | Comments Off

Diten e sotme, ne Bashkine Berat u prezantuan studimi i fizibiliteteve te tre projekteve qe do te financohen nga Komisioni...

Turizmi

Berati ne Webgis

Berati ne Webgis

Aug 26, 2013 | Comments Off

Trashëgimia kulturore dhe natyrore dhe atraksionet turistike të Beratit po prezantohen në një Platformë WEBGIS ku janë publikuar hartat me...

Njoftime

Mesha për Znj. Eleni Stefa

Mesha për Znj. Eleni Stefa

Aug 29, 2014 | Comments Off

Mesha ne Katedralen e Shën Dhimitrit, për ndarjen nga jeta të Znj. Eleni Stefa, Mësuese e Popullit.

Aktivitete

Shqiperia Dhuron

Shqiperia Dhuron

Dec 27, 2013 | Comments Off

Kryetari Petrit Sinaj

Projekte me Partnerë të Huaj

Transaksione thesari

Pëlqej në Facebook

May 2018
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031