Home / 2022 / May / 05

Daily Archives: 05/05/2022

Ekspozita “Ngjyrat dhe trajtat”

Çelëm sot ekspozitën “Ngjyrat dhe trajtat”, në Galerinë e Arteve “Edwart Lear” nga artistja e mrekullueshme Adriana Nimani 😍 Ekspozita do të qëndroj e hapur për të gjithë artdashësit deri në datën 13 Maj. #BeratiiAktiviteteve

Read More »